RSS not configured

Facebook
RSS

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, miewasz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd okolic intymnych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie szereg opcji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje bolączki i znacząco poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany też dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć założenia, ponieważ zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej i redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie naszego układu moczowego.
Rezultatem jest odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Odwiedź:

Wrocław ginekolog

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd okolic płciowych? Masz kłopot z akceptacją estetyki Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje bolączki, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Comments are closed.

firany do salonu

Dzisiaj samodzielne kreowanie firan nie oznacza bez żadnych zahamowań ich ...