RSS not configured

Facebook
RSS

Co to właściwie hurtownia medyczna

Komentowanie nie jest możliwe
lis - 15 - 2017
admin

Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie każda jednostka ochrony zdrowia – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne produkty i sprzęt, jakie wykorzystywane muszą być w typowej interakcji z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez hurtownie medyczne są zarówno lekarze wszystkich z branż, a także położne, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, jak również ratownicy medyczni. Każdego centrum materiałów medycznych wspomaga w pracy zapewniając dobrej jakości, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Sprawdź ofertę
Sklep.Cezal.com.pl

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Oferta to materiały i sprzęt z wielu różnych specjalności, jakie zawierają zarówno produkty tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje również diagnostykę medyczną, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych materiałów i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, jakich produkty można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Cormay i Poch.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują również gabinety rehabilitacji proponując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii a także urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i sprzęt dentystyczny, jaki oferuje sklep, obejmuje ponad 8 000 towarów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty pochodzą od renomowanych firm, do których należy między innymi: Melag, Nordiska, Microbrush. W ofercie są także produkty polskie, twórcy takich marek np. Zhermapol lub Chema.
Oferowane produkty jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również różnego typu urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej krótki zarys oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek wszystkiego, co można znaleźć zarówno w punktach stacjonarnych, jak i u przedstawicieli handlowych, jak również w sprzedaży online.

Inne wpisy:

Comments are closed.

firany do salonu

Dzisiaj samodzielne kreowanie firan nie oznacza bez żadnych zahamowań ich ...